המלצות

המלצות

גבאים ממליצים:

הצג החכם

הרב משה חיוני
בית המדרש "נר התורה"

הצג החכם מוצר מדהים ואיכותי, נגיש וגמיש מאוד לכל האופציות. מביא לי תועלת מרובה.

הרב יונתן פוקסמן
מנהל ישיבה גדולה ראשל"צ

ברצוני להודות לכם על התוכנה הנפלאה שספקתם לבית הכנסת המרכזי משכן באבד בשכונת גבעת שאול, והיא לסיוע עצום בניהול המניינים, השיעורים, ההתרמות, ומוסיפה הוד והדר לבית השם, זאת בנוסף על היותה סופר חכמה רבת אנפין ופונקציות, ואף זוכים לסיוע ושירות באותו יום שמתבקש. נראה שעדיין לא הגענו לחצי מיכולותיה, ונקווה לנצלה כראוי לכבוד השוכן בבית הנורא הזה, ושכרכם רב משמים.

הרב אברהם זייבלד
בית כנסת משכן באב"ד

הצג החכם משרת נאמנה כ - 300 מתפללים ולומדים בכל יום בבית הכנסת בית בוכריס בנתיבות.  זמני היום בהלכה מופיעים לפי בחירה על פי שיטת הפסיקה המקובלת על דעת הפוסקים הספרדים. עה"ש, טו"ת, ק"ש, חצות, צה"כ, סו"ז תפילה, המותאמים למקום הגאוגרפי של ביהכ"נ. זמני התפילות מוצגים לפי סדר ומופיעים בהבלטה לפי תזמון זמני היום. הצג החכם מיידע את הציבור על שיעורים קבועים ושיעורים מזדמנים, הודעות חשובות לציבור המתפללים והלומדים. כמו"כ, הצג מאפשר הצגת 'חלון שבת' לזמנים המיוחדים ולשיעורים השונים המתקיימים ביום שבת. שימוש נוסף לתועלת באי ביהכ"נ, לוח הנצחה מיוחד המציין את ימי הזיכרון של יקיריהם.  מומלץ לכל גבאי להשתמש בצג החכם, דבר המביא תועלת לכלל הציבור ובמיוחד לגבאי המשמש כשופר עבור מתפללי בית הכנסת.

הרב אפרים עזרא
גבאי בית הכנסת בית בוכריס נתיבות

נהנים מאוד בת"ת נטיעים מהמערכת הצג החכם שמסייעת לאוירת התוכניות והמבצעים. ישר  כח 

כתיבה וחתימה טובה גם לכם 
בברכה,
מזכירות תלמוד תורה "נטיעים" - פתח תקוה

שלום רב. בתחילה חשבתי שאין צורך ואפשר להמשיך עם הדפים המודפסים. אך לאחר שרכשנו את 'הצג החכם' התברר: 1. כעת העבודה נעשית הרבה יותר קלה - הצג מציג את זמני ההלכה והתפילות לפי פקודה שניתנה מראש אחת ולתמיד 2. כעת הציבור רואה את הזמנים מוקדם - ובעבר מרוב עומס היינו תולים את דף הזמנים רק ביום שישי 3. נוכחות הצג בלובי ההיכל מרשימה ומפוארת 4. ניתן להציג הדמיה של פרויקט לטובת בית הכנסת ולקדם מטרות התרמה, לדוג': היכל, פרוכת, ספריה 5. הצג לא נראה כמו טלוויזיה אלא כמו מוצר יודאיקה מובהק. 6. הצג מאפשר תצוגות שונות לשבת וחג ולימות החול 7. מעל הכל שרות וזמינות לכל שאלה.

גבאי בית מהרי"ץ והרש"ש

כתבה שהתפרסמה בעיתונים יתד-נאמן והמבשר

המלצות הצג החכם
המלצות הצג החכם